/kurumsal/
PAYLAŞ
AŞAĞI >>

Kurumsal

Tasarımcı, Özgün, Yapıcı, Faydacı, Ekip

Tasarımcı kimliğimiz ile her şeyi tasarlayarak oluşturmak, hem özgün tasarımlarımızı hem de mimarlık sürecinin tarihi mirasını kullanarak, gerek klasik gerekse çağdaş fikirleri bir araya getirerek yapılaşma sürecine çizgimizle dahil oluyoruz. Tasarımlarımızı hayata geçirirken önceliğimiz kalite ve uzun ömürlülük olup, gerek malzeme kullanımında gerekse işçilikteki titizliğimiz ile sonuç odaklı çalışıyoruz.

Mimarlığımızı tanımalarsak;
Tasarımcıyız; Her şeyin tasarlamaya değer olduğu fikrindeyiz.
Özgünüz; Başarıyı özgünlüğün getireceğini biliyoruz.
Yapıcıyız; Her türlü ilham verici fikre değer veriyor ve kullanıcılarımızla fikir alış verişi yapıyoruz.
Faydacıyız; Oluşturduğumuz mekanları kendi mekanımız gibi düşünerek hem kaliteden ödün vermeden hem de bütçemizi göz önünde bulundurarak oluşturmaya çalışıyoruz.
Ekibiz; Hizmet verdiğimiz bireyler veya firmalarla çalışma süresince bir ekip oluyor, her türlü detayı paylaşıyor ve birlikte yaratıcı çözümler peşine düşüyoruz.

01.

Misyonumuz

Mimarlık kavramının toplumun ve bireyin hizmetinde olduğu kabulü ile tasarlamak ve yapı oluşturmak hedefimizi, bireyin kişisel tercihlerini kentin kimliği ile harmanlayarak gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Gerçekleştirmeyi planladığımız nihai hedefimiz; bireyin mekansal algısı ile doğru orantılı olarak sağlam, fonksiyonel, hem bireyin kendisine hem de topluluğa hitap edecek, parçadan bütüne yaklaşımıyla yeni mekanlar oluşturmaktır.

Değerlerimiz

Tasarımcı ruhumuz gücünü tutku, disiplin, saygı ve dürüstlük ilkelerinden alır. Üstün nitelik ve motivasyona sahip ekibimizle birlikte uygulamada mükemmelliği sağlayarak çalışma prensibindeyiz.

02.